Home » OYUN » SilkRoad Bot kurulum ve kredi yükleme (resimli)

SilkRoad Bot kurulum ve kredi yükleme (resimli)

Bot Account Kurulum ve Kredi yükleme (Resimli)

Öncelikle botu ve bot için gerekli olan sro_clientı indiriyoruz..önce sro_slientı daha sonrada botumuzu bilgisayarımızdaki sro klosörüne kuruyoruz.

Bot accont alımı:
Bot accontu almak için sro klosörünüze kurduğunuz botun içindeki charge dosyasına girin.

Register bölümünden bot accontunuzu alacaksınız.o sayfadaki istenilen bilgileri kendi isteğinize göre doldurun.

Bot accontunuzu ve bot passwordunuzu biyere kaydedin veya unutmayacağınız birşeyler yazın.Daha sonra sayfanın en altındaki log in i tıklayın ve servera bağlanın “login successed” yazdıktan sonra registeri tıklayın ve bot acoontunuzu oluşturmuş olursunuz.

Bota kredi yüklemek

Az önce bot accont aldığımız charge dosyasının 2. sayfasına(charge) geliyoruz.

Charge card id ve charge card pw kısımlarına mailinize gelen bot card id ve pw i girin, altındaki bot accont kısmınada az önce oluşturduğunuz bot accontunuzu girin(altaki confirm bot accont bölümüne bot accontunuzu tekrar girin) yan tarafa yine kendi oluşturduğunuz bot pw yi girin.

Sayfanın en altındaki login kısmını tıklayın login successed yazdıktan sonra charge kısmını tıklayın. bu işlemi yaptıktan sonra 100 credi yüklendi yazacak.
Botun kullanımı
Şimdi artık botunuzu çalıştırabilirsiniz.bunun için bottaki el işaretini tıklayın.

Bilgisayarınızın sağ alt köşesinde saatin olduğu kısımda el işareti çıkacak. Bu simgeyi çift tıklayıp sro klosöründeki sro_clientı seçin ve tamam diyin.bot kendisi oyuna girecek,normal oyun id ve pw nizi yazın ve oyuna girin.oyuna girdikten sonra klavyedeki “home” tuşuna basın ve oluşturduğunuz bot accontu ve pw yi yazın log in’i tıklayın.(bu kısmı kısa bir süre içinde yapmanız gerekli aksi taktirde dc yersiniz.)

commentscomments

  1. adil diyor ki:

    saolun tşkr ederım ama daha kuramadım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

BUTONLAR

Academics