Mary Watson Tarafından Tüm Akılda Kilo Kaybı

Mary Watson Tarafından Tüm Akılda Kilo Kaybı

Bir vejetaryen olarak kilo vermeye çalışıyordun ama cesaret verici sonuçlar alıyoruz değil mi? Blueberry için alıcı bilberries, Kuzey Avrupa kuzen, iltihap yapıcı küçültmek, dergi Moleküler Beslenme Ve Gıda Araştırma yayınlanan bir araştırmaya göre yardımcı olabilir. Bu bulgular gelmek için, araştırmacılar katılımcıları iki gruba bölünmüş; bir grup diğer grubu meyve vardır olmadığını kontrol diyet takip ederken, yaban mersini 1,5 su bardağı bir eşdeğer içeren bir diyet verildi. Deney sonunda, yabanmersini yiyen grup berry munch olmayan muadillerine göre çok daha az iltihap vardı. Meyve Kuzey Avrupa'ya doğal olduğundan, ABD'de yaygın olarak kullanılabilir değil.

Yarar, yaban mersini çay birkaç bardak keyfini çıkarın.

Kavrulmamış çekirdekleri olan yeşil kahve çekirdekleri, aynı zamanda kafein kaynağıdır ve klorojenik asit yüksek miktarda içerir. Bu özel asit hem de fareler ve insanlar yağ birikimi önlemek için gösterilen, Diyet Takviyeleri Ofisi göre olmuştur. Yeşil kahve çekirdeği ekstresi gibi görünüyor olsa kilo kaybı için umut verici, önyargılı veri olmadan çok az insan çalışmaları var, Gastroenteroloji Araştırma ve Uygulama yayınlanan 2011 inceleme yapılan bir araştırmaya göre. Yeşil kahve kilo kaybı ile yardımcı olabilir çekirdeği ekstresi nasıl daha iyi değerlendirmek için, ek klinik araştırma gereklidir.

Nasıl hissettiğini hiç ekstra yağ elde ettiyseniz, eğer vücut kontrolü gibi hissettim, biliyorum. Daha da önemlisi, artık çalışan bir çözüm var.

Hızlı, kolay ve lezzetli. Bir dakika sonra bu çay hakkında daha fazla anlatacağım. Bu kilo kaybetmek için zor 41 o her bir damla bana yardımcı olan bir çay. Kilo kaybı programı takip eden çok kişi başarı hikayeleri ile daha derin Afrika ormanlarından içine deli” yolculuğum haklı birleştiğinde hissediyorum.

Pratik ekmek ve yükselmesi için onları teşvik etmek için çerezler eklemek madde olarak kabartma tozu düşünebilirsiniz, ama mutfak dışında kullandığı sayısız vardır. Boğaz kasları rahatlatmak için banyo suyu ekleyin, kollarının altında doğal bir deodorant olarak sıkışmış tahliye veya toz pudra açabileceğini beyaz sirke ile bir su kanalından aşağı dökün. Karbonat ve su karışımı içme hazımsızlık hafifletmek için bir eski moda yolu. Kabartma tozu spor ek olarak, bazı dayanıklılık ve ağırlık eğitim sporcular tarafından kullanılır. Kilo kaybı için, ancak, kabartma tozu etkili değildir.

İyi bir kilo kaybı planı düzenli bir egzersiz programı içermelidir. Spor ya da katılmak istediğiniz egzersiz türü ne olursa olsun, aktif olmak, sağlıklı bir şekilde kilo vermek için önemli bir gerekliliktir. Kademeli bir değişim meşgul emin olun. İlk başta çok yoğun bir şey, ve sonra yavaş yavaş vücut kondisyon sağlamak için yoğunluğunu arttırmak. Ağırlık kazanmış insanlar çok uzun süre hareketsiz bir yaşam yaşamış, bu yüzden yavaş ama emin adımlarla yaralanmayı önlemek için aktif ve uzun vadeli başarı sağlamak için önemlidir. Yavaş yavaş başlamalısın, günde 20 dakika demek. Sadece parkın etrafında bir yürüyüş ya da bir koşu alarak başlayabilirsiniz. Fazla mesai, sonra egzersiz rut önlemek için egzersiz programınızın yoğunluğunu ve süresini artırın ve meydan tutmak için. Sadece dengeli bir diyet gibi, vücudun hareket daha fazla yağ kaybetmek için kısa kesilir. Egzersiz programı da uzun vadede ruh ve benlik saygısı artırmak için harika bir yoldur.


zayıflama gıda beslenme